Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > SP1008R-222J
Tono Tono
Maori
SP1008R-222J
  • Tau Wae
    SP1008R-222J
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 2.2UH 524MA 437 MOHM
  • Te manawanui
    ±5%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
  • Raupapa
    SP1008R
  • Ētahi Ingoa
    SP1008R-222J 2000 TR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    100kHz
  • Inangarangi
    2.2µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.095" (2.41mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    2.2µH Shielded Wirewound Inductor 509mA 437 mOhm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    437 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    509mA