Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > SP1008R-393K
Tono Tono
Maori
1517027Ataata SP1008R-393KAPI Delevan
SP1008R-393K
I roto i te taonga
500+
  • Tau Wae
    SP1008R-393K
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 39UH 150MA 5.3 OHM SMD
  • Te manawanui
    ±10%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
  • Raupapa
    SP1008R
  • Ētahi Ingoa
    SP1008R-393K TR 500
    SP1008R-393KTR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    100kHz
  • Inangarangi
    39µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.095" (2.41mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    39µH Shielded Wirewound Inductor 146mA 5.3 Ohm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    5.3 Ohm Max
  • Whakatauranga onamata
    146mA