Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > SP1210-272G
Tono Tono
Maori
4501595Ataata SP1210-272GAPI Delevan
SP1210-272G
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1300+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    SP1210-272G
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 2.7UH 826MA 305 MOHM
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Momo
    Wirewound
  • Te manawanui
    ±2%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm)
  • Te whakangungu
    Shielded
  • Raupapa
    SP1210
  • Ratonga
  • Q @ Freq
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Nonstandard
  • Ētahi Ingoa
    SP1210-272G 650 TR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Ferrite
  • Te Tae Kaituku Taeke
    36 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    100kHz
  • Inangarangi
    2.7µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.101" (2.57mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    2.7µH Shielded Wirewound Inductor 826mA 305 mOhm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    305 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    826mA
  • I teie nei - Maama
    784mA