Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > SP1812-152K
Tono Tono
Maori
3325564Ataata SP1812-152KAPI Delevan
SP1812-152K
  • Tau Wae
    SP1812-152K
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 1.5UH 1.43A 98 MOHM
  • Te manawanui
    ±10%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
  • Ētahi Ingoa
    SP1812-152K 650 TR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    1kHz
  • Inangarangi
    1.5µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.134" (3.40mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    1.5µH Shielded Inductor 1.43A 98 mOhm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    98 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    1.43A
  • I teie nei - Maama
    1.69A