Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > SP1812-393K
Tono Tono
Maori
3417310Ataata SP1812-393KAPI Delevan
SP1812-393K
  • Tau Wae
    SP1812-393K
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 39UH 354MA 1.6 OHM SMD
  • Te manawanui
    ±10%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
  • Ētahi Ingoa
    SP1812-393K 650 TR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    1kHz
  • Inangarangi
    39µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.134" (3.40mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    39µH Shielded Inductor 354mA 1.6 Ohm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    1.6 Ohm Max
  • Whakatauranga onamata
    354mA
  • I teie nei - Maama
    332mA