Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > SP1812R-682G
Tono Tono
Maori
1559007Ataata SP1812R-682GAPI Delevan
SP1812R-682G
  • Tau Wae
    SP1812R-682G
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 6.8UH 878MA 260 MOHM
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Te manawanui
    ±2%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
  • Raupapa
    SP1812R
  • Ētahi Ingoa
    SP1812R-682G 650 TR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    1kHz
  • Inangarangi
    6.8µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.134" (3.40mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    6.8µH Shielded Inductor 878mA 260 mOhm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    260 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    878mA
  • I teie nei - Maama
    789mA