Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > SPD125-333M
Tono Tono
Maori
6941835Ataata SPD125-333MAPI Delevan
SPD125-333M
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
500+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    SPD125-333M
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 33UH 2.1A 95 MOHM SMD
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Tauira ECAD
  • Momo
    Wirewound
  • Te manawanui
    ±20%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
  • Te whakangungu
    Shielded
  • Raupapa
    SPD125
  • Ratonga
  • Q @ Freq
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Nonstandard
  • Ētahi Ingoa
    SPD125-333M TR 500
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Rauemi - Kore
    Ferrite
  • Te Tae Kaituku Taeke
    17 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    1kHz
  • Inangarangi
    33µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.236" (6.00mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    33µH Shielded Wirewound Inductor 2.1A 95 mOhm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    95 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    2.1A
  • I teie nei - Maama
    2.1A