Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > SPD127-332M
Tono Tono
Maori
803259Ataata SPD127-332MAPI Delevan
SPD127-332M
  • Tau Wae
    SPD127-332M
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 3.3UH 7.5A 18 MOHM SMD
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Te manawanui
    ±20%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
  • Te whakangungu
    Shielded
  • Raupapa
    SPD127
  • Ratonga
  • Q @ Freq
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Nonstandard
  • Ētahi Ingoa
    SPD127-332M TR 500
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Rauemi - Kore
    Ferrite
  • Te Tae Kaituku Taeke
    17 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    100kHz
  • Inangarangi
    3.3µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.315" (8.00mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    3.3µH Shielded Wirewound Inductor 7.5A 18 mOhm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    18 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    7.5A