Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > SPD127R-683M
Tono Tono
Maori
2569718Ataata SPD127R-683MAPI Delevan
SPD127R-683M
I roto i te taonga
1+
  • Tau Wae
    SPD127R-683M
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 68UH 2.1A 140 MOHM SMD
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Te manawanui
    ±20%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)