Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > SPD62R-473M
Tono Tono
Maori
2420861Ataata SPD62R-473MAPI Delevan
SPD62R-473M
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1500+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    SPD62R-473M
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 47UH 700MA 750 MOHM
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Tauira ECAD
  • Momo
    Wirewound
  • Te manawanui
    ±20%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.260" L x 0.244" W (6.60mm x 6.20mm)
  • Te whakangungu
    Shielded
  • Raupapa
    SPD62R
  • Ratonga
  • Q @ Freq
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Nonstandard
  • Ētahi Ingoa
    DN7964TR
    SPD62R-473M TR 1500
    SPD62R473M
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Ferrite
  • Te Tae Kaituku Taeke
    11 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    1kHz
  • Inangarangi
    47µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.118" (3.00mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    47µH Shielded Wirewound Inductor 700mA 750 mOhm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    750 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    700mA
  • I teie nei - Maama
    700mA