Home > Hua > Ngā Tātari > EMI / RFI Matapihi (LC, RC Networks) > 1202F-054
Tono Tono
Maori
1202F-054
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
100+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    1202F-054
  • Whakaahuatanga
    FILTER LC(PI) 3000PF CHASSIS
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    500V
  • Ngā uara
    C = 3000pF
  • Momo
    Low Pass
  • Hangarau
    LC (Pi)
  • Rahi / Rahi
    0.375" Dia x 0.687" L (9.53mm x 17.45mm)
  • Raupapa
  • Resist - Channel (Ohms)
    0.01
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Axial, Bushing - 2 Notched Leads
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Te maha o nga pouaka
    1
  • Momo Tae
    Chassis Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei
  • Whakarite Tae
    3rd
  • Tiaki ESD
    No
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 3000pF 25A Axial, Bushing - 2 Notched Leads
  • I teie nei
    25A
  • Poutama / Whakaoho Rawa
  • Taumahi Whakamatau
    55dB @ 100MHz ~ 300MHz
  • Nga tono
    General Purpose
120288EB
120288EB
Whakaahuatanga: CONNECTION KIT, 100MM - 80MM X 2
Kaihanga: EasyBraid Co.
1202A6
1202A6
Whakaahuatanga: SWITCH PUSH SPST-NC 8A 125V
Kaihanga: APEM Inc.
1202A2
1202A2
Kaihanga: APEM Inc.
12030
Whakaahuatanga: HEMOSTAT STRAIGHT SERRATED 18IN
Kaihanga: Aven
Whakaahuatanga: TOOL HAND CRIMPER PNEUM 14-24AWG
Kaihanga: Phoenix Contact
1202BP
1202BP
Whakaahuatanga: KNOB 0.125" PHENOLIC
Kaihanga: Davies Molding, LLC.
1202CY
1202CY
Whakaahuatanga: KNOB 0.236" PHENOLIC
Kaihanga: Davies Molding, LLC.
1202AU
1202AU
Whakaahuatanga: KNOB 0.250" PHENOLIC
1202BZ
1202BZ
1203
Whakaahuatanga: MALE .250 QUICK FIT TERM .657"
Kaihanga: Keystone Electronics Corp.
1202BA
1202BA
Whakaahuatanga: LAMP INCAND RS-8 SGL BAYONET 28V
Kaihanga: VCC (Visual Communications Company)
Whakaahuatanga: HEMOSTAT CURVED SERRATED 18IN
Kaihanga: Aven
1202MA
1202MA
Whakaahuatanga: BARCODE MOD READ/SCAN CCD USB
Kaihanga: Adafruit
1202HE2-R
1202HE2-R
Whakaahuatanga: THERMISTOR NTC MODULE
Kaihanga: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Whakaahuatanga: FILTER LC(PI) 1500PF CUSTOM