Home > Hua > Ngā Tātari > EMI / RFI Matapihi (LC, RC Networks) > 1280F-060
Tono Tono
Maori
1280F-060
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
50+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    1280F-060
  • Whakaahuatanga
    FILTER LC(PI) 1500PF CHASSIS
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    2500V (2.5kV)
  • Ngā uara
    C = 1500pF
  • Momo
    Low Pass
  • Hangarau
    LC (Pi)
  • Rahi / Rahi
    0.500" Dia x 1.730" L (12.70mm x 43.94mm)
  • Raupapa
  • Resist - Channel (Ohms)
    0.01
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Axial, Bushing - 2 Notched Leads
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Te maha o nga pouaka
    1
  • Momo Tae
    Chassis Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei
  • Whakarite Tae
    3rd
  • Tiaki ESD
    No
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 1500pF 25A Axial, Bushing - 2 Notched Leads
  • I teie nei
    25A
  • Poutama / Whakaoho Rawa
  • Taumahi Whakamatau
    50dB @ 100MHz ~ 10GHz
  • Nga tono
    General Purpose
Whakaahuatanga: LENS WHITE PANEL MOUNT THREADED
Kaihanga: Dialight
Whakaahuatanga: LENS CLEAR PANEL MOUNT THREADED
Kaihanga: Dialight
1281
Whakaahuatanga: CONN QC TAB 0.250 SOLDER
Kaihanga: Keystone Electronics Corp.
Whakaahuatanga: CONN FERRULE UNINSUL 16AWG
Kaihanga: American Electrical, Inc.
Whakaahuatanga: LENS BLUE PANEL MOUNT THREADED
1280B
1280B
Whakaahuatanga: VIDEO GENERATOR BENCHTOP
Kaihanga: B&K Precision
Whakaahuatanga: CONN FERRULE UNINSUL 20AWG
Whakaahuatanga: CONN FERRULE UNINSUL 18AWG
Whakaahuatanga: LENS GREEN PANEL MOUNT THREADED
1280R B59500
1280R B59500
Whakaahuatanga: 6#25LDPE/GIFHDLDPE SH FRPVCPVC
Kaihanga: Belden
Kaihanga: Belden
1280P 0081000
1280P 0081000
Whakaahuatanga: 6 #25 FPFA SH FLRST FLRST
Whakaahuatanga: LENS RED PANEL MOUNT THREADED
Whakaahuatanga: LENS AMBER PANEL MOUNT THREADED
1280TD
1280TD
Whakaahuatanga: TAPE ELECTROPLATING RED 1"X 72YD
Kaihanga: 3M
1280A
1280A