Home > Hua > Ngā Tātari > Whāngai i nga Kaipupuri > PSM4-252P-05T0
Tono Tono
Maori
PSM4-252P-05T0
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
500+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    PSM4-252P-05T0
  • Whakaahuatanga
    CAP FEEDTHRU 2500PF 200V 3PSM
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    200V
  • Te manawanui
    0%, +100%
  • Rahi Tae
  • Te Tae Tema
  • Rahi / Rahi
    0.315" L x 0.118" W (8.00mm x 3.00mm)
  • Raupapa
    PSM
  • Ratonga
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    3-PSM
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Te Hainatanga Whakataunga
  • Teitei (Max)
    0.118" (3.00mm)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    2500pF Feed Through Capacitor 200V 5A 0.5 mOhm 3-PSM
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    0.5 mOhm
  • I teie nei
    5A
  • Te kaha
    2500pF