Home > Hua > Ko nga hononga, honohono > Raunaha mo nga IC, Transistors > A-CCS68-Z-SM-R
Tono Tono
Maori
4701457Ataata A-CCS68-Z-SM-RASSMANN WSW Components
A-CCS68-Z-SM-R
  • Tau Wae
    A-CCS68-Z-SM-R
  • Whakaahuatanga
    CONN SOCKET PLCC 68POS TIN
  • Tauira ECAD
  • Momo
    PLCC
  • Waenga Whakamutunga
    0.130" (3.30mm)
  • Whakamutunga
    Solder
  • Raupapa
  • Pitch - Pouaka
    0.050" (1.27mm)
  • Pitch - Mating
    0.050" (1.27mm)
  • Packaging
    Tube
  • Ētahi Ingoa
    ACCS68ZSMR
    AE10073
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 105°C
  • Te maha o nga Tūnga me nga Tohu (Mātiti)
    68 (4 x 17)
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ko te Whakatau Whakamatau
    UL94 V-0
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Te Poari Whare
    Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
  • Ngā āhuatanga
    Closed Frame
  • Whakatauranga onamata
    1A
  • Whakaaetanga Whakaaetanga
    30 mOhm