Home > Hua > Ko nga hononga, honohono > D-Sub Connectors > A-HDF44LL-TAXL-B-R
Tono Tono
Maori
A-HDF44LL-TAXL-B-R
  • Tau Wae
    A-HDF44LL-TAXL-B-R
  • Whakaahuatanga
    CONN D-SUB HD RCPT 44POS STR
  • Tauira ECAD
  • Waea Wire
  • Te Whakatau Ngaohiko
  • Whakamutunga
    Solder Cup
  • Rahi Rahi, Tahora Hononga
    3 (DB, B) High Density
  • Rauemi Tae, Whakaoti
    Steel, Tin Plated
  • Raupapa
  • Packaging
    Tray
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Tau o nga Rarangi
    3
  • Tau o nga Tauranga
    44
  • Momo Tae
    Free Hanging (In-Line)
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ko te Whakatau Whakamatau
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tiaki Ingoa
  • Te Poari Whare
    Polybutylene Terephthalate (PBT)
  • Feature Feature
    Housing/Shell (4-40)
  • Ngā āhuatanga
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    44 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
  • Whakatauranga onamata
    5A