Home > Hua > Ko nga hononga, honohono > Rectangular Connectors - Pane, Tohu Tae > AWH10A-0222-T-R
Tono Tono
Maori
5765174Ataata AWH10A-0222-T-RASSMANN WSW Components
AWH10A-0222-T-R
  • Tau Wae
    AWH10A-0222-T-R
  • Whakaahuatanga
    CONN HEADER 10POS R/A SHORT GOLD
  • Tauira ECAD
  • Te Whakatau Ngaohiko
  • Whakamutunga
    Solder
  • Kāhua
    Board to Cable/Wire
  • Te whakaheke
    Shrouded - 4 Wall
  • Raupapa
  • Mokowhitu Haupae - Te Tae
    0.100" (2.54mm)
  • Pitch - Mating
    0.100" (2.54mm)
  • Packaging
    Tray
  • Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui
  • Ētahi Ingoa
    AWH10A0222TR
    HRS10H
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Tau o nga Rarangi
    2
  • Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea
    All
  • Tau o nga Tauranga
    10
  • Momo Tae
    Through Hole, Right Angle
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ko te Whakatau Whakamatau
    UL94 V-0
  • Nga Tae Whakamuri
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Rauemi Whakanoho
    Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
  • Teitei Whakanoho
    0.669" (17.00mm)
  • Tae Whakanoho
    Gray
  • Tiaki Ingoa
  • Ngā āhuatanga
    Keying Slot
  • Pato Tere
    Latch Lock/Eject Hooks, Short
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Connector Header Through Hole, Right Angle 10 position 0.100" (2.54mm)
  • Whakatauranga onamata
    3A
  • Momo Hoapā
    Male Pin
  • Hoahoa Whakapā
    Square
  • Whakaaetanga Mea
    Brass
  • Whakapā mai te roa - Pouaka
    0.150" (3.81mm)