Tono Tono
Maori
1270933Ataata AWH16G-0232-IDC-RASSMANN WSW Components
AWH16G-0232-IDC-R
  • Tau Wae
    AWH16G-0232-IDC-R
  • Whakaahuatanga
    CONN PIN IDC 16POS LONG W/O EAR
  • Tauira ECAD
  • Momo Waea
    Ribbon Cable
  • Waea Wire
  • Raupapa
  • Mokowā Haupae
    0.100" (2.54mm)
  • Pana
    0.100" (2.54mm)
  • Packaging
    Tray
  • Ētahi Ingoa
    AWH16G0232IDCR
    HPB16H
  • Tau o nga Rarangi
    2
  • Tau o nga Tauranga
    16
  • Momo Tae
    Free Hanging (In-Line)
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ngā āhuatanga
    Feed Through
  • Pato Tere
    Latch Lock/Eject Hooks, Long
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    16 Position Rectangular Header Connector IDC Gold