Home > Hua > Ko nga hononga, honohono > Rectangular Connectors - Pane, Tohu Tae > AWHW2-10A-0202-T-R
Tono Tono
Maori
5576630Ataata AWHW2-10A-0202-T-RASSMANN WSW Components
AWHW2-10A-0202-T-R
  • Tau Wae
    AWHW2-10A-0202-T-R
  • Whakaahuatanga
    CONN HEADER LO-PRO 2MM 10POS R/A
  • Mokowhitu Haupae - Te Tae
    0.079" (2.00mm)
  • Pitch - Mating
    0.079" (2.00mm)
  • Packaging
    Tube
  • Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui
  • Ētahi Ingoa
    AE10552
    AWHW210A0202TR
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Tau o nga Tauranga
    10
  • Rauemi Whakanoho
    Polyamide (PA9T), Nylon 9T, Glass Filled
  • Teitei Whakanoho
    0.217" (5.51mm)
  • Tae Whakanoho
    Black
  • Pato Tere
    Push-Pull
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Connector Header Through Hole, Right Angle 10 position 0.079" (2.00mm)
  • Whakatauranga onamata
    1.5A
  • Whakapā mai te roa - Pouaka
    0.110" (2.79mm)
  • Whakaauau te Whakaaetanga - Tae
    0.157" (4.00mm)