Home > Hua > Ko nga hononga, honohono > Rectangular Connectors - Pane, Tohu Tae > AWHW40A-0202-T-R
Tono Tono
Maori
102851Ataata AWHW40A-0202-T-RASSMANN WSW Components
AWHW40A-0202-T-R
  • Tau Wae
    AWHW40A-0202-T-R
  • Whakaahuatanga
    CONN HEADR R/A LO-PRO 40POS GOLD
  • Tauira ECAD
  • Te Whakatau Ngaohiko
  • Whakamutunga
    Solder
  • Kāhua
    Board to Cable/Wire
  • Te whakaheke
    Shrouded - 4 Wall
  • Raupapa
  • Mokowhitu Haupae - Te Tae
    0.100" (2.54mm)
  • Pitch - Mating
    0.100" (2.54mm)
  • Packaging
    Tray
  • Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui
  • Ētahi Ingoa
    AWHW40-A-0202-T-R
    AWHW40A0202TR
    HLN40H
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Tau o nga Rarangi
    2
  • Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea
    All
  • Tau o nga Tauranga
    40
  • Momo Tae
    Through Hole, Right Angle
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ko te Whakatau Whakamatau
    UL94 V-0
  • Nga Tae Whakamuri
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Rauemi Whakanoho
    Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
  • Teitei Whakanoho
    0.352" (8.94mm)
  • Tae Whakanoho
    Gray
  • Tiaki Ingoa
  • Ngā āhuatanga
    Keying Slot
  • Pato Tere
    Push-Pull
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Connector Header Through Hole, Right Angle 40 position 0.100" (2.54mm)
  • Whakatauranga onamata
    3A
  • Momo Hoapā
    Male Pin
  • Hoahoa Whakapā
    Square
  • Whakaaetanga Mea
    Brass
  • Whakapā mai te roa - Pouaka
    0.124" (3.15mm)
  • Whakaauau te Whakaaetanga - Tae
    0.224" (5.70mm)