Home > Hua > Tacitars > Kaiwhakarato kirikiri > 65N103MBLCP
Tono Tono
Maori
1377766Ataata 65N103MBLCPAVX Corporation
65N103MBLCP
  • Tau Wae
    65N103MBLCP
  • Whakaahuatanga
    CAP CER 10000PF 250VAC RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    250VAC
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te matotoru (Max)
  • Te Tae Tema
  • Rahi / Rahi
    0.630" Dia (16.00mm)
  • Raupapa
  • Ratonga
    X2, Y3
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Paa / Case
    Radial, Disc
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Kāhua Ara
    Straight
  • Te Whakahaere Arataki
    0.295" (7.50mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
  • Ngā āhuatanga
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    10000pF ±20% 250VAC Ceramic Capacitor Radial, Disc
  • Te kaha
    10000pF