Home > Hua > Fans, Whakahaere Tohu > Te rewharewha - te pupuhi heat > ATS-10B-159-C2-R0
Tono Tono
Maori
4406612Ataata ATS-10B-159-C2-R0Advanced Thermal Solutions, Inc.
ATS-10B-159-C2-R0
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    ATS-10B-159-C2-R0
  • Whakaahuatanga
    HEATSINK 45X45X10MM L-TAB T766
  • Tauira ECAD
  • Whānui
    1.772" (45.00mm)
  • Momo
    Top Mount
  • Resistance Resistance @ Natural
  • Te Whakaoho Ngatao @ Te Whakatere Aratuku Ahu
    10.70°C/W @ 100 LFM
  • Hanga
    Square, Fins
  • Raupapa
    pushPIN™
  • Te whakakorenga o te mana @ te marangai
  • Kua whakakakahuhia te kohinga
    Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...)
  • Ētahi Ingoa
    ATS-10B-159-C2-R0-ND
    ATS17169
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi Whakaoti
    Blue Anodized
  • Tuhinga
    Aluminum
  • Te Tae Kaituku Taeke
    6 Weeks
  • Te roa
    1.772" (45.00mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei te Taunga (Teitei o te Whakamutunga)
    0.394" (10.00mm)