Home > Hua > Sensors, transducers > Maama Matapihi - Whakawhiti (Tae Maama) > A3240LLT
Tono Tono
Maori
2022233Ataata A3240LLTAllegro MicroSystems, LLC.
A3240LLT
  • Tau Wae
    A3240LLT
  • Whakaahuatanga
    MAGNETIC SWITCH UNIPOLAR SOT89-3
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Tuhinga o mua
    4.2 V ~ 24 V
  • Tauira Whakamātautau
    -40°C ~ 150°C
  • Hangarau
    Hall Effect
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    SOT-89-3
  • Raupapa
  • Waahi Whakaaro
    5mT Trip, 5mT Release
  • Ko te poari
    South Pole
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    TO-243AA
  • Momo putanga
    Open Collector
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 150°C (TA)
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Mahinga
    Unipolar Switch
  • Ngā āhuatanga
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Digital Switch Unipolar Switch Open Collector Hall Effect SOT-89-3
  • Tae - Whakaaetanga (Max)
    6mA
  • Nama - Whakaputa (Max)
    25mA