Home > Hua > Tacitars > Kaiwhakarato kirikiri > 562REF102AE221KC09
Tono Tono
Maori
976487
562REF102AE221KC09
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
2000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    562REF102AE221KC09
  • Whakaahuatanga
    CAP CER 220PF 1KV RADIAL
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    1000V (1kV)
  • Te manawanui
    ±10%
  • Te matotoru (Max)
  • Te Tae Tema
  • Rahi / Rahi
  • Raupapa
    Cera-Mite 562R
  • Ratonga
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial, Disc
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 105°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    40 Weeks
  • Te Kāhua Ara
    Straight
  • Te Whakahaere Arataki
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
  • Ngā āhuatanga
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    220pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor Radial, Disc
  • Te kaha
    220pF