Home > Hua > Tacitars > Kaiwhakarato kirikiri > 564R2DF0Q12
Tono Tono
Maori
35033
564R2DF0Q12
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    564R2DF0Q12
  • Whakaahuatanga
    CAP CER 12PF 2KV N1500 RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    2000V (2kV)
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te matotoru (Max)
  • Te Tae Tema
    N1500
  • Rahi / Rahi
    0.291" Dia (7.40mm)
  • Raupapa
    Cera-Mite 564R
  • Ratonga
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial, Disc
  • Tae Mahi
    -25°C ~ 105°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    40 Weeks
  • Te Kāhua Ara
    Straight
  • Te Whakahaere Arataki
    0.252" (6.40mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.480" (12.20mm)
  • Ngā āhuatanga
    Low Dissipation Factor
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    12pF ±5% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor N1500 Radial, Disc
  • Te kaha
    12pF