Home > Hua > Nga waahanga whakauru (ics) > PMIC - He Korero Korero > VRE100CA
Tono Tono
Maori
789208
VRE100CA
  • Tau Wae
    VRE100CA
  • Whakaahuatanga
    IC VREF SERIES 10V 14CDIP
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika)
    10V
  • Momotuhi - Whakauru
    13.5 V ~ 22 V
  • Te manawanui
    ±0.01%
  • Te Tae Tema
    1ppm/°C Typical
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    14-CDIP
  • Raupapa
  • Momo Pukapuka
    Series
  • Packaging
    Tube
  • Paa / Case
    14-CDIP (0.300", 7.62mm)
  • Momo putanga
    Fixed
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Noise - 10Hz ki te 10kHz
  • Noise - 0.1Hz ki te 10Hz
    6µVp-p
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Series Voltage Reference IC ±0.01% 10mA 14-CDIP
  • I teie nei - Te tuku
    7mA
  • Nama - Whakaputa
    10mA