Home > Hua > Te whakamātautau me te ine > Nga taputapu - Nga Mea Mana (Tohu, Tohu) > VSP12010GPIB
Tono Tono
Maori
112113
VSP12010GPIB
  • Tau Wae
    VSP12010GPIB
  • Whakaahuatanga
    POWER SPLY SWITCH 120V 10A GPIB
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Taumaha
    14 lbs (6.4kg)
  • Ture Rawa - Whakanui
    0.001
  • Ture Rawa - Raina
  • Tuhinga o mua
    95 ~ 264VAC
  • Putanga - Whakaputa
    0 ~ 120VAC
  • Momo
    Rack Mount (AC to DC)
  • Rahi / Rahi
    18.000" L x 19.000" W x 1.750" H (457.20mm x 482.60mm x 44.45mm)
  • Raupapa
    VSP
  • Tuhinga
    20mV rms
  • Mana (Watts)
    1200W
  • Ētahi Ingoa
    BKVSP12010GPIB
    VSP12010ODII
  • Tau o nga Hua
    1
  • Tau o Ngā Pūāhua
    3 (2)
    Not applicable / Not applicable
  • Ngā āhuatanga
    GPIB Port, Programmable, Switching
  • Momo Whakaatu
    LED
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    0 ~ 120VAC Output Rack Mount (AC to DC) Power Supply LED 0 ~ 10A Output 1200W Features GPIB Port, Programmable, Switching
  • Te Ture o Naianei - Nga Mahi
  • Ture Rarangi - Raina
  • Nama - Whakaputa
    0 ~ 10A
  • Te tika - Voltmeter; Ameteri
    0.2% + 3 digits