Home > Hua > Ko nga hononga, honohono > D-Sub Connectors > DBMMY25P
Tono Tono
Maori
DBMMY25P
  • Tau Wae
    DBMMY25P
  • Whakaahuatanga
    DSUB 25 M SOD D FLOA G50 ZIN
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Tauira ECAD
  • Waea Wire
  • Te Whakatau Ngaohiko
  • Whakamutunga
  • Rahi Rahi, Tahora Hononga
    3 (DB, B)
  • Rauemi Tae, Whakaoti
    1
  • Packaging
  • Ētahi Ingoa
    CDBMMY25P
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 125°C
  • Tau o nga Rarangi
    2
  • Tau o nga Tauranga
    25
  • Momo Tae
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Tiaki Ingoa
  • Te Poari Whare
    Diallyl Phthalate (DAP), Glass Filled
  • Feature Feature
  • Ngā āhuatanga
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
  • Whakatauranga onamata
    5A