Home > Hua > Ko nga hononga, honohono > D-Sub Connectors > DCMM37SM
Tono Tono
Maori
DCMM37SM
  • Tau Wae
    DCMM37SM
  • Whakaahuatanga
    DSUB 37 F PCB STR G50 ZINC
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Waea Wire
  • Te Whakatau Ngaohiko
  • Whakamutunga
  • Packaging
  • Ētahi Ingoa
    CDCMM37SM
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 125°C
  • Momo Tae
  • Ko te Whakatau Whakamatau
    UL94 V-0
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Tiaki Ingoa
  • Te Poari Whare
    Diallyl Phthalate (DAP), Glass Filled
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
  • Whakatauranga onamata
    5A