Home > Hua > Ko nga hononga, honohono > D-Sub Connectors > DCMME37P
Tono Tono
Maori
DCMME37P
  • Tau Wae
    DCMME37P
  • Whakaahuatanga
    DSUB 37 M SOD CLIN G50 ZINC
  • Rauemi Tae, Whakaoti
    Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
  • Ētahi Ingoa
    CDCMME37P
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 125°C
  • Momo Tae
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Poari Whare
    Diallyl Phthalate (DAP), Glass Filled
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
  • Whakatauranga onamata
    5A