Home > Hua > Ko nga hononga, honohono > D-Sub Connectors > DD50STII
Tono Tono
Maori
DD50STII
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    DD50STII
  • Whakaahuatanga
    DSUB 50 F SOD G TIN
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Tauira ECAD
  • Waea Wire
  • Te Whakatau Ngaohiko
  • Whakamutunga
    Solder Cup
  • Rahi Rahi, Tahora Hononga
    5 (DD, D)
  • Rauemi Tae, Whakaoti
    Steel, Tin Plated
  • Raupapa
    BASIC® D
  • Packaging
  • Ētahi Ingoa
    CDD50STII
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 125°C
  • Tau o nga Rarangi
    3
  • Tau o nga Tauranga
    50
  • Momo Tae
    Free Hanging (In-Line)
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ko te Whakatau Whakamatau
    UL94 V-0
  • Te Tae Kaituku Taeke
    12 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Tiaki Ingoa
  • Te Poari Whare
    Polyester, Glass Filled
  • Feature Feature
    Housing/Shell (Unthreaded)
  • Ngā āhuatanga
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
  • Whakatauranga onamata
    5A