Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > SC312MF-2R2
Tono Tono
Maori
6653864Ataata SC312MF-2R2Bel
SC312MF-2R2
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
3000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    SC312MF-2R2
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 2.2UH 1.2A 157 MOHM
  • Tauira ECAD
  • Momo
    Wirewound
  • Te manawanui
    ±20%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm)
  • Te whakangungu
    Shielded
  • Raupapa
    SC312MF
  • Ratonga
  • Q @ Freq
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Nonstandard
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
  • Te Tae Kaituku Taeke
    16 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    100kHz
  • Inangarangi
    2.2µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.053" (1.35mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    2.2µH Shielded Wirewound Inductor 1.2A 157 mOhm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    157 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    1.2A
  • I teie nei - Maama
    2A
SC312MF-220
SC312MF-220
Whakaahuatanga: FIXED IND 22UH 400MA 1.4 OHM SMD
Kaihanga: Bel
SC312MF-6R8
SC312MF-6R8
Whakaahuatanga: FIXED IND 6.8UH 700MA 430 MOHM
Kaihanga: Bel
SC312MF-3R3
SC312MF-3R3
Whakaahuatanga: FIXED IND 3.3UH 980MA 210 MOHM
SC312MF-150
SC312MF-150
Whakaahuatanga: FIXED IND 15UH 480MA 900 MOHM
SC312MF-100
SC312MF-100
Whakaahuatanga: FIXED IND 10UH 580MA 673 MOHM
SC32-100
SC32-100
Whakaahuatanga: FIXED IND 10UH 800MA 373 MOHM
SC312MF-330
SC312MF-330
Whakaahuatanga: FIXED IND 33UH 330MA 2.4 OHM SMD
SC312MF-1R5
SC312MF-1R5
Whakaahuatanga: FIXED IND 1.5UH 1.5A 104 MOHM
SC312MF-4R7
SC312MF-4R7
Whakaahuatanga: FIXED IND 4.7UH 840MA 318 MOHM
SC312MF-180
SC312MF-180
Whakaahuatanga: FIXED IND 18UH 440MA 1.16 OHM
SC312MF-120
SC312MF-120
Whakaahuatanga: FIXED IND 12UH 500MA 792 MOHM
SC312MF-270
SC312MF-270
Whakaahuatanga: FIXED IND 27UH 380MA 1.65 OHM
SC312MF-1R0
SC312MF-1R0
Whakaahuatanga: FIXED IND 1UH 1.6A 87 MOHM SMD
SC312MF-390
SC312MF-390
Whakaahuatanga: FIXED IND 39UH 270MA 2.85 OHM
SC312MF-680
SC312MF-680
Whakaahuatanga: FIXED IND 68UH 210MA 4.1 OHM SMD
SC312MF-5R6
SC312MF-5R6
Whakaahuatanga: FIXED IND 5.6UH 780MA 388 MOHM
SC312MF-470
SC312MF-470
Whakaahuatanga: FIXED IND 47UH 250MA 3 OHM SMD
SC3120A
SC3120A
Whakaahuatanga: S.S. CONTROL 3 CHANNEL CHASER
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
SC310CSKTRT
SC310CSKTRT
Whakaahuatanga: IC OPAMP CUR SENS 900KHZ SOT23-6
Kaihanga: Semtech
SC312MF-560
SC312MF-560
Whakaahuatanga: FIXED IND 56UH 230MA 3.6 OHM SMD