Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > SC3316F-2R2
Tono Tono
Maori
6321978Ataata SC3316F-2R2Bel
SC3316F-2R2
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
800+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    SC3316F-2R2
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 2.2UH 7A 13 MOHM SMD
  • Tauira ECAD
  • Momo
    Wirewound
  • Te manawanui
    ±30%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.530" L x 0.390" W (13.45mm x 9.90mm)
  • Te whakangungu
    Unshielded
  • Raupapa
    SC3316F
  • Ratonga
  • Q @ Freq
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Nonstandard
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
  • Te Tae Kaituku Taeke
    16 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    100kHz
  • Inangarangi
    2.2µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.205" (5.21mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 7A 13 mOhm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    13 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    7A
  • I teie nei - Maama
    7A
SC3316F-470
SC3316F-470
Whakaahuatanga: FIXED IND 47UH 1.8A 160 MOHM SMD
Kaihanga: Bel
SC3316F-3R3
SC3316F-3R3
Whakaahuatanga: FIXED IND 3.3UH 6.5A 15 MOHM SMD
Kaihanga: Bel
SC3316F-471
SC3316F-471
Whakaahuatanga: FIXED IND 470UH 600MA 1.27 OHM
SC3316F-1R5
SC3316F-1R5
Whakaahuatanga: FIXED IND 1.5UH 9.2A 10 MOHM SMD
SC3316F-4R7
SC3316F-4R7
Whakaahuatanga: FIXED IND 4.7UH 5.6A 18 MOHM SMD
SC3316F-331
SC3316F-331
Whakaahuatanga: FIXED IND 330UH 680MA 1.02 OHM
SC3316F-681
SC3316F-681
Whakaahuatanga: FIXED IND 680UH 420MA 2.2 OHM
SC3316F-1R0
SC3316F-1R0
Whakaahuatanga: FIXED IND 1UH 9.8A 9 MOHM SMD
SC3316F-680
SC3316F-680
Whakaahuatanga: FIXED IND 68UH 1.5A 220 MOHM SMD
SC3316F-102
SC3316F-102
Whakaahuatanga: FIXED IND 1MH 340MA 3 OHM SMD
SC3316F-330
SC3316F-330
Whakaahuatanga: FIXED IND 33UH 2.1A 100 MOHM SMD
SC3316F-101
SC3316F-101
Whakaahuatanga: FIXED IND 100UH 1.3A 280 MOHM
SC3316FH-1R0
SC3316FH-1R0
Whakaahuatanga: FIXED IND 1UH 10.5A 6 MOHM SMD
SC3316F-220
SC3316F-220
Whakaahuatanga: FIXED IND 22UH 2.7A 85 MOHM SMD
SC3316F-6R8
SC3316F-6R8
Whakaahuatanga: FIXED IND 6.8UH 4.5A 27 MOHM SMD
SC3316F-100
SC3316F-100
Whakaahuatanga: FIXED IND 10UH 3.9A 38 MOHM SMD
SC3316C-6R8
SC3316C-6R8
Whakaahuatanga: FIXED IND 6.8UH 2.61A 75 MOHM
SC3316F-151
SC3316F-151
Whakaahuatanga: FIXED IND 150UH 1A 400 MOHM SMD
SC3316F-221
SC3316F-221
Whakaahuatanga: FIXED IND 220UH 800MA 610 MOHM
SC3316F-150
SC3316F-150
Whakaahuatanga: FIXED IND 15UH 3.1A 56 MOHM SMD