Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > SC63CB-180
Tono Tono
Maori
1688471Ataata SC63CB-180Bel
SC63CB-180
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1500+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    SC63CB-180
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 18UH 2.07A 85 MOHM SMD
  • Tauira ECAD
  • Momo
  • Te manawanui
    ±20%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.248" L x 0.244" W (6.30mm x 6.20mm)
  • Te whakangungu
    Shielded
  • Raupapa
    SC63CB
  • Ratonga
  • Q @ Freq
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Nonstandard
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
  • Te Tae Kaituku Taeke
    16 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    100kHz
  • Inangarangi
    18µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.138" (3.50mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    18µH Shielded Inductor 2.07A 85 mOhm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    85 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    2.07A
  • I teie nei - Maama
    1.05A
SC63CB-151
SC63CB-151
Whakaahuatanga: FIXED IND 150UH 770MA 691 MOHM
Kaihanga: Bel
SC630ULTRT
SC630ULTRT
Whakaahuatanga: IC REG SWITCHD CAP 3.3V 8MLPD
Kaihanga: Semtech
SC63CB-220
SC63CB-220
Whakaahuatanga: FIXED IND 22UH 1.75A 110 MOHM
Kaihanga: Bel
SC63CB-2R7
SC63CB-2R7
Whakaahuatanga: FIXED IND 2.7UH 3.6A 23 MOHM SMD
SC63CB-330
SC63CB-330
Whakaahuatanga: FIXED IND 33UH 1.5A 169 MOHM SMD
SC63CB-4R7
SC63CB-4R7
Whakaahuatanga: FIXED IND 4.7UH 3.1A 33 MOHM SMD
SC63CB-270
SC63CB-270
Whakaahuatanga: FIXED IND 27UH 1.67A 146 MOHM
SC63CB-470
SC63CB-470
Whakaahuatanga: FIXED IND 47UH 1.34A 218 MOHM
SC63CB-560
SC63CB-560
Whakaahuatanga: FIXED IND 56UH 1.2A 268 MOHM SMD
SC633ULTRT
SC633ULTRT
Whakaahuatanga: IC REG SWITCHD CAP 5.3V 8MLPD
Kaihanga: Semtech
SC63CB-150
SC63CB-150
Whakaahuatanga: FIXED IND 15UH 2.18A 80 MOHM SMD
SC63CB-2R0
SC63CB-2R0
Whakaahuatanga: FIXED IND 2UH 4A 20 MOHM SMD
SC632AULTRT
SC632AULTRT
Whakaahuatanga:
SC63CB-100
SC63CB-100
Whakaahuatanga: FIXED IND 10UH 2.56A 50 MOHM SMD
SC632ULTRT
SC632ULTRT
Whakaahuatanga: IC REG SWTCHD CAP 5V 275MA 8MLPD
SC63CB-120
SC63CB-120
Whakaahuatanga: FIXED IND 12UH 2.43A 65 MOHM SMD
SC63CB-390
SC63CB-390
Whakaahuatanga: FIXED IND 39UH 1.42A 198 MOHM
SC631ULTRT
SC631ULTRT
Whakaahuatanga: IC REG SWITCHD CAP 4.4V 8MLPD
SC63CB-3R3
SC63CB-3R3
Whakaahuatanga: FIXED IND 3.3UH 3.24A 27 MOHM
SC63CB-101
SC63CB-101
Whakaahuatanga: FIXED IND 100UH 860MA 496 MOHM