Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > SC63CB-820
Tono Tono
Maori
2554253Ataata SC63CB-820Bel
SC63CB-820
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1500+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    SC63CB-820
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 82UH 910MA 436 MOHM
  • Tauira ECAD
  • Momo
  • Te manawanui
    ±20%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.248" L x 0.244" W (6.30mm x 6.20mm)
  • Te whakangungu
    Shielded
  • Raupapa
    SC63CB
  • Ratonga
  • Q @ Freq
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Nonstandard
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
  • Te Tae Kaituku Taeke
    16 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    100kHz
  • Inangarangi
    82µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.138" (3.50mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    82µH Shielded Inductor 910mA 436 mOhm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    436 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    910mA
  • I teie nei - Maama
    470mA
SC63CB-8R2
SC63CB-8R2
Whakaahuatanga: FIXED IND 8.2UH 2.7A 45 MOHM SMD
Kaihanga: Bel
SC63CB-3R3
SC63CB-3R3
Whakaahuatanga: FIXED IND 3.3UH 3.24A 27 MOHM
Kaihanga: Bel
SC63CB-6R2
SC63CB-6R2
Whakaahuatanga: FIXED IND 6.2UH 2.85A 39 MOHM
SC63LCB-151
SC63LCB-151
Whakaahuatanga: FIXED IND 150UH 600MA 778 MOHM
SC63CB-390
SC63CB-390
Whakaahuatanga: FIXED IND 39UH 1.42A 198 MOHM
SC63LCB-1R0
SC63LCB-1R0
Whakaahuatanga: FIXED IND 1UH 4.8A 14 MOHM SMD
SC63LCB-150
SC63LCB-150
Whakaahuatanga: FIXED IND 15UH 2.22A 79 MOHM SMD
SC63LCB-101
SC63LCB-101
Whakaahuatanga: FIXED IND 100UH 800MA 519 MOHM
SC63CB-470
SC63CB-470
Whakaahuatanga: FIXED IND 47UH 1.34A 218 MOHM
SC63CB-2R0
SC63CB-2R0
Whakaahuatanga: FIXED IND 2UH 4A 20 MOHM SMD
SC63CB-560
SC63CB-560
Whakaahuatanga: FIXED IND 56UH 1.2A 268 MOHM SMD
SC63LCB-180
SC63LCB-180
Whakaahuatanga: FIXED IND 18UH 1.99A 100 MOHM
SC63LCB-100
SC63LCB-100
Whakaahuatanga: FIXED IND 10UH 2.91A 62 MOHM SMD
SC63CB-4R7
SC63CB-4R7
Whakaahuatanga: FIXED IND 4.7UH 3.1A 33 MOHM SMD
SC63LCB-1R5
SC63LCB-1R5
Whakaahuatanga: FIXED IND 1.5UH 4.6A 16 MOHM SMD
SC63CB-680
SC63CB-680
Whakaahuatanga: FIXED IND 68UH 1.02A 333 MOHM
SC63LCB-220
SC63LCB-220
Whakaahuatanga: FIXED IND 22UH 1.5A 119 MOHM SMD
SC63LCB-120
SC63LCB-120
Whakaahuatanga: FIXED IND 12UH 2.3A 66 MOHM SMD
SC63CB-2R7
SC63CB-2R7
Whakaahuatanga: FIXED IND 2.7UH 3.6A 23 MOHM SMD
SC63CB-330
SC63CB-330
Whakaahuatanga: FIXED IND 33UH 1.5A 169 MOHM SMD