Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > SC73B-121
Tono Tono
Maori
3554074Ataata SC73B-121Bel
SC73B-121
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    SC73B-121
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 120UH 800MA 660 MOHM
  • Tauira ECAD
  • Momo
    Wirewound
  • Te manawanui
    ±20%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.319" L x 0.287" W (8.10mm x 7.30mm)
  • Te whakangungu
    Unshielded
  • Raupapa
    SC73B
  • Ratonga
  • Q @ Freq
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Nonstandard
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
  • Te Tae Kaituku Taeke
    16 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    1kHz
  • Inangarangi
    120µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.177" (4.50mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    120µH Unshielded Wirewound Inductor 800mA 660 mOhm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    660 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    800mA
  • I teie nei - Maama
    490mA
SC73-390
SC73-390
Whakaahuatanga: FIXED IND 39UH 1.3A 220 MOHM SMD
Kaihanga: Bel
SC73B-330
SC73B-330
Whakaahuatanga: FIXED IND 33UH 1.4A 200 MOHM SMD
Kaihanga: Bel
SC73B-331
SC73B-331
Whakaahuatanga: FIXED IND 330UH 440MA 1.76 OHM
SC73B-120
SC73B-120
Whakaahuatanga: FIXED IND 12UH 2.2A 90 MOHM SMD
SC73B-221
SC73B-221
Whakaahuatanga: FIXED IND 220UH 540MA 1.2 OHM
Whakaahuatanga: FIXED IND 68UH 1.05A 330 MOHM
SC73B-181
SC73B-181
Whakaahuatanga: FIXED IND 180UH 620MA 1.02 OHM
Whakaahuatanga: FIXED IND 47UH 1.22A 250 MOHM
SC73B-270
SC73B-270
Whakaahuatanga: FIXED IND 27UH 1.5A 170 MOHM SMD
Whakaahuatanga: FIXED IND 330UH 440MA 1.5 OHM
Whakaahuatanga: FIXED IND 56UH 1.13A 280 MOHM
SC73B-271
SC73B-271
Whakaahuatanga: FIXED IND 270UH 480MA 1.31 OHM
SC73B-150
SC73B-150
Whakaahuatanga: FIXED IND 15UH 2A 100 MOHM SMD
SC73B-220
SC73B-220
Whakaahuatanga: FIXED IND 22UH 1.65A 130 MOHM
SC73B-180
SC73B-180
Whakaahuatanga: FIXED IND 18UH 1.8A 110 MOHM SMD
Whakaahuatanga: FIXED IND 82UH 960MA 410 MOHM
SC73B-151
SC73B-151
Whakaahuatanga: FIXED IND 150UH 720MA 750 MOHM
SC73B-100
SC73B-100
Whakaahuatanga: FIXED IND 10UH 2.4A 80 MOHM SMD
Whakaahuatanga: FIXED IND 33UH 1.4A 170 MOHM SMD
SC73B-101
SC73B-101
Whakaahuatanga: FIXED IND 100UH 880MA 500 MOHM