Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > SC75B-150
Tono Tono
Maori
3156651Ataata SC75B-150Bel
SC75B-150
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    SC75B-150
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 15UH 2.75A 90 MOHM SMD
  • Tauira ECAD
  • Momo
    Wirewound
  • Te manawanui
    ±20%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.319" L x 0.287" W (8.10mm x 7.30mm)
  • Te whakangungu
    Unshielded
  • Raupapa
    SC75B
  • Ratonga
  • Q @ Freq
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Nonstandard
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
  • Te Tae Kaituku Taeke
    16 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    2.52MHz
  • Inangarangi
    15µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.217" (5.50mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    15µH Unshielded Wirewound Inductor 2.75A 90 mOhm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    90 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    2.75A
  • I teie nei - Maama
    1.8A
SC75-470
SC75-470
Whakaahuatanga: FIXED IND 47UH 1.47A 180 MOHM
Kaihanga: Bel
SC75B-100
SC75B-100
Whakaahuatanga: FIXED IND 10UH 3.2A 70 MOHM SMD
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: FIXED IND 68UH 1.12A 280 MOHM
SC75B-101
SC75B-101
Whakaahuatanga: FIXED IND 100UH 900MA 430 MOHM
SC75B-221
SC75B-221
Whakaahuatanga: FIXED IND 220UH 680MA 960 MOHM
SC75B-121
SC75B-121
Whakaahuatanga: FIXED IND 120UH 860MA 470 MOHM
SC75B-331
SC75B-331
Whakaahuatanga: FIXED IND 330UH 520MA 1.26 OHM
Whakaahuatanga: FIXED IND 390UH 500MA 1.77 OHM
SC75B-180
SC75B-180
Whakaahuatanga: FIXED IND 18UH 2.4A 100 MOHM SMD
SC75B-151
SC75B-151
Whakaahuatanga: FIXED IND 150UH 800MA 640 MOHM
Whakaahuatanga: FIXED IND 470UH 460MA 1.96 OHM
SC75B-120
SC75B-120
Whakaahuatanga: FIXED IND 12UH 3A 80 MOHM SMD
SC75B-390
SC75B-390
Whakaahuatanga: FIXED IND 39UH 1.55A 160 MOHM
Whakaahuatanga: FIXED IND 82UH 1.03A 370 MOHM
Whakaahuatanga: FIXED IND 56UH 1.3A 240 MOHM SMD
SC75B-220
SC75B-220
Whakaahuatanga: FIXED IND 22UH 2.1A 110 MOHM SMD
SC75B-181
SC75B-181
Whakaahuatanga: FIXED IND 180UH 760MA 710 MOHM
SC75B-270
SC75B-270
Whakaahuatanga: FIXED IND 27UH 1.85A 120 MOHM
SC75B-330
SC75B-330
Whakaahuatanga: FIXED IND 33UH 1.7A 130 MOHM SMD
SC75B-271
SC75B-271
Whakaahuatanga: FIXED IND 270UH 600MA 1.11 OHM