Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > SCRH124-560
Tono Tono
Maori
6536193Ataata SCRH124-560Bel
SCRH124-560
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
500+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    SCRH124-560
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 56UH 1.77A 190 MOHM
  • Tauira ECAD
  • Momo
  • Te manawanui
    ±20%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
  • Te whakangungu
    Shielded
  • Raupapa
    SCRH124
  • Ratonga
  • Q @ Freq
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Nonstandard
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
  • Te Tae Kaituku Taeke
    16 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    100kHz
  • Inangarangi
    56µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.177" (4.50mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    56µH Shielded Inductor 1.77A 190 mOhm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    190 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    1.77A
  • I teie nei - Maama
    1.8A