Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > SCRH64-121
Tono Tono
Maori
1009151Ataata SCRH64-121Bel
SCRH64-121
I roto i te taonga
1000+
  • Tau Wae
    SCRH64-121
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 120UH 570MA 1.15 OHM
  • Te manawanui
    ±20%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.280" L x 0.256" W (7.10mm x 6.50mm)
  • Raupapa
    SCRH64
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    1kHz
  • Inangarangi
    120µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.197" (5.00mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    120µH Shielded Inductor 570mA 1.15 Ohm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    1.15 Ohm Max
  • Whakatauranga onamata
    570mA
  • I teie nei - Maama
    380mA