Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > SCRH73-102
Tono Tono
Maori
4951466Ataata SCRH73-102Bel
SCRH73-102
I roto i te taonga
1000+
  • Tau Wae
    SCRH73-102
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 1MH 160MA 9.44 OHM SMD
  • Te manawanui
    ±20%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm)
  • Raupapa
    SCRH73
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    1kHz
  • Inangarangi
    1mH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.138" (3.50mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    1mH Shielded Inductor 160mA 9.44 Ohm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    9.44 Ohm Max
  • Whakatauranga onamata
    160mA
  • I teie nei - Maama
    160mA