Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > SCRH73-561
Tono Tono
Maori
6555509Ataata SCRH73-561Bel
SCRH73-561
I roto i te taonga
1000+
  • Tau Wae
    SCRH73-561
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 560UH 220MA 4.67 OHM
  • Te manawanui
    ±20%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm)
  • Raupapa
    SCRH73
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    1kHz
  • Inangarangi
    560µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.138" (3.50mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    560µH Shielded Inductor 220mA 4.67 Ohm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    4.67 Ohm Max
  • Whakatauranga onamata
    220mA
  • I teie nei - Maama
    220mA