Home > Hua > Maama, Wini > Waea Optic Waea > FDSD072LKY
Tono Tono
Maori
FDSD072LKY
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    FDSD072LKY
  • Whakaahuatanga
    FD DN_TB OS2 72F LSZH
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
  • Tauira ECAD
  • Raupapa
  • Ētahi Ingoa
    BEL31627
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Fiber Optic Cable
FDSD0630-H-R68M=P3
FDSD0630-H-R68M=P3
Whakaahuatanga: FIXED IND 680NH 9.61A 8.6 MOHM