Home > Hua > Maama, Wini > Waea Optic Waea > FI4D036PKA
Tono Tono
Maori
FI4D036PKA
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    FI4D036PKA
  • Whakaahuatanga
    FI DN_TB OM4 36F OFNP
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
  • Tauira ECAD
  • Raupapa
  • Ētahi Ingoa
    BEL32073
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Fiber Optic Cable
FI4D024P9A
FI4D024P9A
Whakaahuatanga: FI DN_TB OM4 24F OFNP
Kaihanga: Belden
FI4D036PK
FI4D036PK
Whakaahuatanga: FI DN_TB OM4 36F OFNP UNI_12F