Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > CM252016-R27ML
Tono Tono
Maori
1767175Ataata CM252016-R27MLBourns, Inc.
CM252016-R27ML
  • Tau Wae
    CM252016-R27ML
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 270NH 180MA 750 MOHM
  • Tauira ECAD
  • Momo
    Wirewound
  • Te manawanui
    ±20%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
  • Te whakangungu
    Unshielded
  • Raupapa
    CM252016
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    25 @ 25.2MHz
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Nonstandard
  • Tae Mahi
    -20°C ~ 100°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Ferrite
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    25.2MHz
  • Inangarangi
    270nH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.063" (1.60mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    210MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    270nH Unshielded Wirewound Inductor 180mA 750 mOhm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    750 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    180mA