Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > CRL1206-FW-R680ELF
Tono Tono
Maori
361083Ataata CRL1206-FW-R680ELFBourns, Inc.
CRL1206-FW-R680ELF
I roto i te taonga
5000+
  • Tau Wae
    CRL1206-FW-R680ELF
  • Whakaahuatanga
    RES 0.68 OHM 1% 1/4W 1206
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±200ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    1206
  • Rahi / Rahi
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Tuhinga
    680 mOhms
  • Mana (Watts)
    0.25W, 1/4W
  • Paa / Case
    1206 (3216 Metric)
  • Ētahi Ingoa
    CRL1206-FW-R680ELF-ND
    CRL1206-FW-R680ELFTR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Teitei - Tae (Max)
    0.028" (0.70mm)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    680 mOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thick Film