Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > CRL2010-FW-R680ELF
Tono Tono
Maori
CRL2010-FW-R680ELF
I roto i te taonga
4000+
  • Tau Wae
    CRL2010-FW-R680ELF
  • Whakaahuatanga
    RES 0.68 OHM 1% 1/2W 2010
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±200ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    2010
  • Rahi / Rahi
    0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
  • Tuhinga
    680 mOhms
  • Mana (Watts)
    0.5W, 1/2W
  • Paa / Case
    2010 (5025 Metric)
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Teitei - Tae (Max)
    0.028" (0.70mm)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    680 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Thick Film