Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > CRL2010-JW-R110ELF
Tono Tono
Maori
967220
CRL2010-JW-R110ELF
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
4000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    CRL2010-JW-R110ELF
  • Whakaahuatanga
    RES 0.11 OHM 5% 1/2W 2010
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    ±200ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
  • Raupapa
    CRL
  • Tuhinga
    110 mOhms
  • Mana (Watts)
    0.5W, 1/2W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    2010 (5025 Metric)
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    30 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.028" (0.70mm)
  • Ngā āhuatanga
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    110 mOhms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Thick Film