Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > CS160808-R10K
Tono Tono
Maori
2933487Ataata CS160808-R10KBourns, Inc.
CS160808-R10K
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
4000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    CS160808-R10K
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 100NH 200MA 250 MOHM
  • Tauira ECAD
  • Momo
    Multilayer
  • Te manawanui
    ±10%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    0603 (1608 Metric)
  • Rahi / Rahi
    0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Te whakangungu
    Shielded
  • Raupapa
    CS160808
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    30 @ 25MHz
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    0603 (1608 Metric)
  • Ētahi Ingoa
    CS160808-R10K-ND
    CS160808-R10KTR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Ferrite
  • Te Tae Kaituku Taeke
    20 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    25MHz
  • Inangarangi
    100nH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.037" (0.95mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    240MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    100nH Shielded Multilayer Inductor 200mA 250 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
  • DC Resistance (DCR)
    250 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    200mA