Home > Hua > Tiaki Awhe > PTC Tae Tautuhi > MF-R040-2-99
Tono Tono
Maori
5893943Ataata MF-R040-2-99Bourns, Inc.
MF-R040-2-99
  • Tau Wae
    MF-R040-2-99
  • Whakaahuatanga
    PTC RESET FUSE 60V 400MA RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Momotuhi - Max
    60V
  • Te wa ki te haere
    3.8s
  • Te matotoru (Max)
  • Rahi / Rahi
    0.291" Dia x 0.122" T (7.40mm x 3.10mm)
  • Raupapa
    Multifuse®, MF-R
  • Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max)
    1.29 Ohms
  • Te Pakanga - Initial (Ri) (Min)
    520 mOhms
  • Ratonga
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Ētahi Ingoa
    MF-R040-2-99-ND
    MF-R040-2-99TR
    MFR040299
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.201" (5.10mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    0.539" (13.70mm)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Polymeric PTC Resettable Fuse 60V 400mA Ih Through Hole Radial, Disc
  • I teie nei - Te haere (Te)
    800mA
  • Anei - Max
    40A
  • I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max)
    400mA