Home > Hua > Tiaki Awhe > PTC Tae Tautuhi > MF-RX030/72-0
Tono Tono
Maori
2345549Ataata MF-RX030/72-0Bourns, Inc.
MF-RX030/72-0
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    MF-RX030/72-0
  • Whakaahuatanga
    PTC RESET FUSE 72V 300MA RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Momotuhi - Max
    72V
  • Te wa ki te haere
    3s
  • Te matotoru (Max)
  • Rahi / Rahi
    0.291" Dia x 0.122" T (7.40mm x 3.10mm)
  • Raupapa
    Multifuse®, MF-RX/72
  • Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max)
    2.1 Ohms
  • Te Pakanga - Initial (Ri) (Min)
    760 mOhms
  • Ratonga
  • Packaging
    Bulk
  • Ētahi Ingoa
    MFRX030720
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    5 Weeks
  • Te Whakahaere Arataki
    0.201" (5.10mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    0.528" (13.40mm)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Polymeric PTC Resettable Fuse 72V 300mA Ih Through Hole Radial, Disc
  • I teie nei - Te haere (Te)
    600mA
  • Anei - Max
    40A
  • I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max)
    300mA