Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > PM0603-R12J
Tono Tono
Maori
2988874Ataata PM0603-R12JBourns, Inc.
PM0603-R12J
  • Tau Wae
    PM0603-R12J
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 120NH 300MA 650 MOHM
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Momo
    Wirewound
  • Te manawanui
    ±5%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    0603 (1608 Metric)
  • Rahi / Rahi
    0.065" L x 0.041" W (1.65mm x 1.05mm)
  • Te whakangungu
    Unshielded
  • Raupapa
    PM0603
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    35 @ 150MHz
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    0603 (1608 Metric)
  • Ētahi Ingoa
    M1256TR
    PM0603R12J
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Ceramic
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    150MHz
  • Inangarangi
    120nH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.047" (1.20mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    1.3GHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    120nH Unshielded Wirewound Inductor 300mA 650 mOhm 0603 (1608 Metric)
  • DC Resistance (DCR)
    650 mOhm
  • Whakatauranga onamata
    300mA